מה באזור:

Park

פארק נחל לכיש

פארק פסטורלי ירוק המשתרע לאורך כ-3 קילומטרים על גדת נחל לכיש, עד נקודת השפך לים דרומית לנמל. בפארק קיימים מינים רבים של בעלי חיים, צמחייה טבעית וטיילת סלולה ונגישה לכל אורך הנחל.

ןGivat-yona

גבעת יונה

מתנשאת לגובה של 53 מטרים וצופה אל הים, נחל לכיש ונמל אשדוד. מקור שמה במסורת מקומית, לפיה במקום זה פלט הלוויתן את יונה הנביא אל היבשה. בגבעה שוכן המגדלור, הנחשב אחד מסמלי העיר. במקום יש פארק ירוק, מרפסות תצפית ומסעדה.

Star-Center

מתחם סטאר סנטר

מתחם הסטאר-סנטר מאגד בתוכו מבחר ענק של מותגים, בתי קפה ורשתות אופנה ב-115 עסקים שונים על שטח עצום ומרווח ומספק חווית קניות ייחודית במתחם מתוכנן המאפשר חנייה בפתח החנויות.

001

הפס – שד׳ מרטין בובר (רחוב הטיילת)

אזור תוסס ושוקק חיים המכיל מסעדות ובארים מעולים, המציגים סגנונות קולינריים שונים ומגוונים. סגנונות אשר הפכו את השדרה לאטרקטיבית במיוחד ולמוקד משיכה מוביל עבור קהלים רבים בעיר ומחוצה לה. ממוקמת בסמוך למלונות, הטיילת, ואטרקציות לכל המשפחה.

animals

חי-פארק לכיש

לאורך טיילת הפארק ניתן להנות מחי-לכיש – מגוון של בעלי חיים כגון: איילים נקודים, יחמורים, יעלים, כבש הרעמה, זברות, ראם הנבל, צבי נחל ועוד. בתקופת הנדידה אפשר לצפות במגוון סוגים של בעלי כנף כגון ברכיות, אנפות ועוד.

האתר בהרצה, לכל הערה ושאלה פנו אלינו